RSS
 

Soul Farming

Demon’s Souls Soul Farming

Soul Points – Punkty Dusz to w Demon’s Souls podstawowa waluta. Dzięki tym punktom możemy rozwijać naszą postać, kupować ekwipunek, uczyć się nowych zaklęć i cudów itd. Jeśli utknąłeś w jakimś punkcie gry, nie możesz przejść jakiegoś boss’a lub wyjątkowo trudnych przeciwników czasem warto cofnąć się do już znanych rejonów gry i pozbierać trochę Soul Points żeby rozwinąć swoją postać i wrócić do problematycznego momentu już silniejszym lub lepiej uzbrojonym.Oczywiście w tak rozbudowanej grze jak Demon’s Souls sposobów na zbieranie Soul Points są dziesiątki, poniżej przedstawiamy 2 naszym zdaniem najbardziej efektywne sposoby pozyskania dużych ilości punktów dusz w krótkim czasie. Poniższe sposoby wymagają wcześniejszego pokonania dwóch bossów, ze świata Shrine of Storms: Adjudicatori z Boletarian Palace: Penetrator

Sposób 1: Boletarian Palace 1-4: Penetrator Archstone

Sposób dla postaci pomiędzy 30 a 60 lvl

Przydatne/Wymagane Przedmioty:

- Ring of Avarice (20% Soul Bonus)
- Silver Bracelet (10% Soul Bonus; tylko dla postaci kobiet)

Metoda:

1. Za pomocą Archstone w Nexusie przenieś się do Penetrator Archstone.
2. Cofnij się kawałek, na schodach prowadzących do lokacji gdzie walczyłeś z bossem stoi trzech Red Eye Knight.
3. Zamiast walczyć z nimi na raz pierwszych dwóch wywab za pomocą łuku i zabijaj kolejno po jednym. Jeśli jesteś wystarczająco silny do ostatniego rycerza możesz się podkraść i zabić go od tyłu jednym ciosem.
4. Jeśli nie również jego wywab strzałem z łuku i pokonaj normalnie.
5. Po pokonaniu trzech rycerzy na Twoje konto trafi trochę ponad 6000 Soul Points, nie marnuj czasu na żołnierzy i kuszników na dole schodów, wracaj do Archstone przenieś się do Nexus i wracaj spowrotem po kolejne punkty.

Sposób 2: Shrine of Storms 4-2: Adjudicator Archstone

Przydatne/Wymagane Przedmioty:

- każdy łuk, który zabije Reaper’a 2 lub 3 strzałami. Idealny będzie Viscous Compound Long Bow +5 albo Lava Bow
- Talisman
- Evacuate – cud przenoszący Cię do Nexus
- Ring of Avarice (20% Soul Bonus)
- Silver Bracelets (10% Soul Bonus; tylko dla postaci kobiet)

Metoda:

1. Weź łuk do prawej ręki, Talisman do lewej, nie będziesz potrzebował tarczy ani dodatkowej broni
2. Z Nexus przenieś się do Adjudicator Archstone
3. Biegnij tunelem do przodu, po wyjściu na zewnątrz zejdź po schodach lub zeskocz i wejdź do kolejnego tunelu, który znajduje się pod, tym którym właśnie przybiegłeś (ewentualnie możesz zatrzymać się na zewnątrz i zabić latające płaszczki)
4. Biegnij korytarzem, miniesz kupca Graverobber Blige wbiegnij do pomieszczenia zanim, stań na krawędzi, włącz celowanie i spójrz w dół, przy ołtarzu stoi Reaper, szybko zabij go 2-3 strzałami (wypuszczaj strzały jedna za drugą).
7. Możesz albo wrócić do Nexus i ponowić rundę lub zeskoczyć ze ścieżki nad ołtarzem i zebrać przedmiot pozostawiony prze Reaper’a.
8. Za zabicie Reapera i jego upiorów (zginą same po jego śmierci) otrzymasz 6060 Soul Points. Przy odrobinie wprawy taki rajd zajmie Ci około minuty. W ciągu godziny będziesz w stanie zebrać ponad 360 000 punktów dusz

Demons Souls Vanguard

Demons Souls Vanguard