RSS
 

Stonefang Tunnel

Stonefang Tunnel

Stonefang Tunnel

Jeśli chodzi o wybór ekwipunku to świat ten jest dość łatwy do zaplanowania. Bardzo wiele potworów zamieszkujących ten świat zadaje obrażenia od ognia, przyda nam się więc wyposażenie chroniące przed ogniem. Idealne do Stonefang Tunnel będą więc: Purple Flame Shield, Brushwood Shield, Ring of Flame Resistance, przydać się może również zaklęcie Water Veil.

Stonefang Tunnel – Poradnik:

- wszyscy wrogowie w tym świecie są wysoce odporni na obrażenia fizyczne i obrażenia od ognia, są jednak podatni na obrażenia magiczne, będziesz więc potrzebował magicznej broni lub zaklęć

- jeśli zdecydujesz się na zaklęcia dobrze sprawdzają się: Soul Ray, Soul Arrow i Homing Soul Arrow, pamiętaj że zaklęcia zadające obrażenia od ognia na nic Ci się nie przydadząLubisz gry RPG? Spróbuj darmowej gry online w świecie fantasy – Rappelz – POBIERZ LEGALNIE I GRAJ ZA DARMO!


- bronie sprawdzające się w tym świecie to wszystkie bronie typu Crescent, Moon lub Blessed (Crescent Falchion +1, który jest do zdobycia w świecie 4-1 sprawdza się całkiem dobrze), jeśli nie masz magicznej broni możesz na normalnej broni użyć: Sticky White Stuff lub jednego z zaklęć: Enchant, Light Weapon, Cursed Weapon

- jeśli planujesz dużo używać łuku świetnie sprawdzają się Holy Arrows

- powyższe zasady stosują się również do bossów w tym świecie

Blacksmith Ed:

Pierwszy etap Stonefang Tunnel zamieszkuje bardzo ważna postać w Demon’s Souls, kowal Blacksmith Ed. Może on ulepszyć każdą broń, a przy pomocy unikalnych dusz największych demonów będzie mógł dla Ciebie stworzyć unikalne, często bardzo potężne bronie. Pamiętaj, że unikalne bronie z dusz demonów będziesz mógł tworzyć dopiero gdy dostarczysz Ed’owi duszę Flamelurkera – Red Hot Demon’s Soul.

Bossowie, których musisz pokonać w Boletarian Palace to:
- Armor Spider
- Flamelurker
- Dragon God

Bossowie opcjonalni, których możesz ale nie musisz pokonać to:
- brak

Wrogowie występujący w Boletarian Palace:
- Scale Miners
- Dogs
- Fire Lizards
- Fat Official
- Bearbugs
- Rock Worms
- 2x Great Club/Steel Shield Black Phantoms

Stonefang Tunnel

Stonefang Tunnel