RSS
 

Tower Knight

Demons Souls Tower Knight

Tower Knight to drugi boss z jakim przyjdzie nam się zmierzyć w Boletarian Palace. Jest to ogromny rycerz, wyposażony w wielką tarczę. Walczymy z nim na sporym dziedzińcu otoczonym murem, na którym będzie stała grupa kuszników. Tower Knight ma dość niską odporność na obrażenia magiczne. Na samym początku walki wbiegnij po schodach na mury i idąc na około zabij wszystkich kuszników. Inaczej będą stanowili oni bardzo irytującą przeszkodę w czasie walki.Tower Knight – łatwy sposób na pokonanie:

Jeśli chodzi o walkę z tym bossem to są dwie podstawowe techniki. Po pierwsze walka wręcz – musisz dostać się za Tower Knighta albo przebiegając mu między nogami (prostszy sposób) lub okrążając go (dużo trudniejszy), a następnie zaatakować jego kostki. Po kilku atakach na nogi Tower Knight przewróci się i będziesz mógł zaatakować jego głowę i wykończyć go.

Druga technika, dużo bezpieczniejsza choć również wymagająca sporej cierpliwości to zabicie Tower Knighta przy pomocy łuku. Po wykończeniu kuszników na murach znajdź miejsce, w którym sam będziesz osłonięty od dystansowych ataków bossa, a będzie mógł do niego wycelować. Pamiętaj, że musisz mieć ze sobą spory zapas strzał. Wyczuj moment kiedy Knight zaczyna odsłaniać tarczę i strzelaj celując w korpus. Wyczucie odpowiedniego momentu i celu pewnie zajmie Ci trochę czasu ale po chwili dojdziesz do wprawy. Pokonanie tego bossa będzie tylko kwestią czasu.

Po pokonaniu Penetrator’a otrzymasz Iron Demon’s Soul , dusza to pozwoli nauczyć Ci się zaklęcia: Warding (Sage Freke, the Visionary). Zwykłe skonsumowanie duszy da nam 4 400 Soul Points (punktów dusz).

Tower Knight – charakterystyka:

Health: 1365
Normal Defense: 166
Slash Defense: 166
Blunt Defense: 166
Pierce Defense: 166
Magic Defense: 62
Fire Defense: 109
Poison Resistance: Storng
Plague Resistance: Strong
Bleed Resistance: Immunue

Demons Souls Tower Knight

Demons Souls Tower Knight