RSS
 

Storm King

Demons Souls Storm King

Storm King to ostatni boss w czwartym świecie (Shrine of Storms 4-3). W czasie tej walki ważne jest abyś poznał lokacje kilku bezpiecznych stref rozrzuconych po mapie. Są to miejsca, w którym nie dosięgną Cię ataki Storm Kinga ani towarzyszących mu Storm Beasts.Storm King – łatwy sposób na pokonanie:

Po wejściu do lokacji z bossem biegnij w stronę największej grupy latających bestii, gdy zaczną atakować przemieszczaj się szybko i używaj turlania aby uniknąć trafień. Kieruj się do końca dużego, rozciągniętego klifu po lewej. Na jego końcu znajdziesz nowy miecz – Stormruler, który przeważy szalę tej walki na Twoją stronę. Uzbrój się w nowy miecz i idź do jednego z bezpiecznych punktów, gdzie nie dosięgną Cię ataki wrogów. Namierz latające bestie i wykończ je przy pomocy nowego miecza (prawda że fajnie?).

Kiedy zostanie już tylko kilka latających bestii (około czterech) boss zleci niżej i zbliży się do ziemi. Szybko uciekaj do jednej z bezpiecznych stref. Za każdym przelotem musisz się schować i zaraz gdy przeleci nad Tobą wychylić się i zadać kilka ciosów nowym mieczem. Musisz dobrze wybrać moment aby nie zostać trafionym. Za każdym przelotem bossa powinieneś zadać 2 lub 3 ciosy.

Za każdym razem gdy nadleci boss chowaj się do bezpiecznej strefy i ponawiaj ataki. W przerwach możesz wykańczać kolejne fale nadlatujących Storm Beasts.

Po pokonaniu Storm King’a otrzymasz Storm Demon’s Soul, dusza to pozwoli nauczyć Ci cudu: Anti_magic Field (Saint Urbain). Blacksmith Ed przy pomocy tej duszy oraz jednej z broni: Short Sword +8, Long Sword +8, Knight Sword +8, Bastard Sword +8, Claymore +8, Great Sword +8 wykona dla Ciebie Morion Blade. Zwykłe skonsumowanie duszy da nam 48 000 Soul Points (punktów dusz).

Penetrator – charakterystyka:

Health: 1172
Normal Defense: 203
Slash Defense: 203
Blunt Defense: 203
Pierce Defense: 203
Magic Defense: 156
Fire Defense: 169
Poison Resistance: Strong
Plague Resistance: Strong
Bleed Resistance: Strong

Demons Souls Storm King

Demons Souls Storm King