RSS
 

Red Dragon

Demons Souls Red Dragon

Red Dragon to kolejny boss, z którym tak naprawdę nie musimy walczyć możemy go jednak pokonać dla satysfakcji czy też punktów dusz, które za to otrzymamy. Pokonać smoka możemy na początku drugiego etapu pierwszego świata (Boletarian Palace 1-2). Kawałek za salą, w której walczyłeś z Phalanxem zaczyna się długi most biegnący do wewnętrznej twierdzy. Most ten będzie „bombardowany” ogniem przez czerwonego smoka. I to jest właśnie miejsce gdzie możesz zakończyć plugawy żywot tego demona.Red Dragon – łatwy sposób na pokonanie:

Przedstawiony poniżej sposób jest bardzo prosty i bezpieczny wymaga jednak sporo cierpliwości, dużego zapasu strzał i łuku lub zaklęcia ofensywnego. Najpierw musisz dobiec do pierwszej wieżyczki na moście. Biegnij zaraz po przelocie smoka, a powinieneś bezpiecznie dotrzeć do pierwszej bramy. Zabij kilku wrogów na wieży i wejdź na górę. Stań twarzą do kierunku, z którego przyszedłeś czyli do początku mostu. Podejdź do samego brzegu murów. Co jakiś czas smok będzie przelatywał paląc pierwszą część mostu. Teraz możesz albo użyć autocelowania posyłając jedną strzałę za każdym przelotem smoka lub wycelować w miejsce, w którym przelatuje i samemu posyłać strzałę. Najprawdopodobniej będziesz w stanie trafić go raz za każdym przelotem tak więc wykończenie bestii zajmie trochę czasu.

Po zabiciu smoka otrzymasz Small Flame Scale Demon’s Soul, nie daje ona możliwości stworzenia żadnej specjalnej broni ani nauczenia się zaklęcia. Możesz skonsumować tą duszę aby otrzymać 10,000 Soul Points.

Red Dragon – charakterystyka:

Health: 1340
Normal Defense: 334
Slash Defense: 334
Blunt Defense: 334
Pierce Defense: 334
Magic Defense: 304
Fire Defense: 499
Poison Resistance: Strong
Plague Resistance: Strong
Bleed Resistance: Strong

Demons Souls Red Dragon

Demons Souls Red Dragon