RSS
 

Phalanx

Demons Souls Phalanx

Phalanx to pierwszy boss z jakim przyjdzie nam się zmierzyć w mrocznym świecie gry Demon’s Souls. Phalanx jest czymś w rodzaju dużego galaretowatego potwora szczególnie wrażliwego na ogień. Jedyną rzeczą, która może sprawić nam problemy to otaczające Phalanxa mniejsze potwory, które będą nas atakować. Na szczęście potwory te (Hoplites) nie są zbyt szybkie i łatwo zajść je od tyłu i zaatakować bardzo wrażliwe plecy.Phalanx- łatwy sposób na pokonanie:

Nie ma właściwie żadnego ukrytego sposoby na łatwe pokonanie tego bossa. Walka ta nie powinna Ci dostarczyć zbyt wielu trudności tak więc obmyślanie jakichś sposobów nie jest raczej konieczne. Generalnie dobrze by było gdybyś miał ze sobą większą ilość leczących ziół oraz kilka słoiczków Turpentine. Maź ta użyta na broni sprawia, że będziesz zadawał obrażenia od ognia, na które Phalanx jest szczególnie wrażliwy. Turpentine często zostawiają pokonane Dreggi (te takie zombie) z płonącą bronią, któe mogłeś spotkać w kilku miejscach pierwszego etapu Boletarian Palace.

Możesz najpierw po kolei wykończyć potwory otaczające Phalanxa. Atakuj je od tyłu gdzie nie mają pancerza. Po zmniejszeniu pogłowia ochroniarzy może przystąpić do ataku na głównego bossa. W razie gdyby Twoje zdrowie spadło odsuń się na bezpieczną odległość i ulecz się.

Po pokonaniu Phalanxa w końcu będziesz mógł zwiększać statystyki swojej postaci (porozmawiaj z Maiden in Black w Nexus ‚ie). Otrzymasz także Lead Demon’s Soul, dusza ta oraz jedna z broni: Short Spear +7, Winged Spear +7 pozowlą kowalowi Ed’owi stworzyć dla Ciebie Scraping Spear.

Penetrator – charakterystyka:

Health: 1150
Normal Defense: 112
Slash Defense: 112
Blunt Defense: 140
Pierce Defense: 112
Magic Defense: 98
Fire Defense: 70
Poison Resistance: Immunue
Plague Resistance: Immunue
Bleed Resistance: Average

Demons Souls Phalanx

Demons Souls Phalanx