RSS
 

Penetrator

Demons Souls Penetrator

Walka z Penetratorem kończy trzeci etap pierwszego świata (Boletarian Palace 1-3). Boss ten uzbrojony jest w spory miecz, którym jak sama nazwa mówi zadaje obrażenia penetrujące. Oznacza to, że kamienne podesty w pomieszczeniu z bossem nie będą stanowił ochrony (będą niszczone wraz z atakiem). Nawet używając mocnej tarczy będziemy otrzymywać część obrażeń. Najbardziej musisz uważać na atak – pchnięcie, łatwo go rozpoznać po tym, że szykując się do tego ataku miecz penetratora zacznie świecić. Wtedy musisz koniecznie usunąć się z pola rażenia. Najłatwiej również zaatakować tego bossa bezpośrednio po tym jak wykona taki atak. Będziesz miał wtedy chwilę na zadanie ciosu i szybki odwrót.Penetrator – łatwy sposób na pokonanie:

Aby pokonać Penetratora bezstresowo musisz wcześniej uwolnić Biorr’a. Jeśli Biorr odzyskał dzięki Tobie wolność pomoże Ci w walce i weźmie na siebie pierwsze ataki bossa. Wtedy wystarczy stanąć z boku i przy pomocy łuku lub silnych zaklęć wykończyć Penetratora. Biorr jest uwięziony w jednej z cel za zamkniętymi drzwiami w bramie zaraz przed dziedzińcem, na którym walczyłeś z Tower Knight ‚em.

Po pokonaniu Penetrator’a otrzymasz Silver Demon’s Soul, dusza to pozwoli nauczyć Ci się zaklęć: Light Weapon (Sage Freke, the Visionary) lub Cursed Weapon (Yuria, the Witch). Zwykłe skonsumowanie duszy da nam 36 000 Soul Points (punktów dusz).

Penetrator – charakterystyka:

Health: 2960
Normal Defense: 187
Slash Defense: 187
Blunt Defense: 140
Pierce Defense: 187
Magic Defense: 148
Fire Defense: 163
Poison Resistance: Average
Plague Resistance: Average
Bleed Resistance: Immunue

Demons Souls Penetrator

Demons Souls Penetrator