RSS
 

Old King Allant

Demons Souls Old King Allant

Old King Allant czeka na nas na końcu pierwszego świata (Boletarian Palace 1-4), zaraz po pokonaniu (lub ominięciu) Blue Dragon. Boss ten jest dość odporny na obrażenia magiczne, a także częściowo odporny na ogień i ogłuszenie. Walka wręcz z tym bossem zdecydowanie nie należy do łatwych. Pomóc może silna tarcza i ewentualnie Eternal Warrior’s Ring aby utrzymać Staminę na wysokim poziomie. Możesz również skorzystać z naszego łatwego sposobu na pokonanie króla opisanego poniżej.Old King Allant – łatwy sposób na pokonanie:

Do tego sposobu potrzebne będą: silny łuk (najlepiej White Bow), duży zapas silnych strzał (najlepsze będą bardzo drogie Rotten Arrows, od biedy nadadzą się Heavy Arrows, a w najgorszym przypadku White Arrows), Thief’s Ring i jeśli masz za małą siłę i dexterity to przydadzą się jeszcze Morion Blade i Clever Rat’s Ring, które zwiększą obrażenia zadawane łukiem. Przed wejściem do lokacji z bossem załóż Thief’s Ring, przejdź przez mgłę i gdy znajdziesz się w lokacji z bossem nie ruszaj się. Przed sobą, w oddali powinieneś zobaczyć wystającą głowę i ramiona Old King Allant’a. Wiesz co masz robić – strzelaj do skutku, pamiętaj jednak, że nie możesz się ruszyć gdyż boss Cię zaatakuje. Po każdym strzale Old King Allant będzie się kawałek odsuwał tak więc po jakimś czasie będziesz musiał strzelać na czuja. Jeśli na początku będziesz zadawał mniej niż 25 punktów obrażeń na strzałę to nie uda Ci się zabić króla zanim wyjdzie poza Twój zasięg.

Po pokonaniu tego bossa otrzymasz False King’s Demon’s Soul jest to jeden z trzech elementów potrzebnych do wykonania przez kowala Ed’a potężnej broni Northern Regalia.

Old King Allant – charakterystyka:

Health: 5967
Normal Defense: 207
Slash Defense: 207
Blunt Defense: 207
Pierce Defense: 207
Magic Defense: 217
Fire Defense: 198
Poison Resistance: Strong
Plague Resistance: Immunue
Bleed Resistance: Strong

Demons Souls Old King Allant

Demons Souls Old King Allant