RSS
 

Old Monk

Demons Souls Old Monk

Old Monk to boss, który czeka na nas na końcu trzeciegi etapu trzeciego świata (Tower of Latria 3-2). Jest bardzo szybki i będzie używał turlania na boki gdy spróbujesz użyć przeciwko niemu broni dystansowej. Jeśli grasz w trybie online może się zdarzyć, że zamiast z Old Monkiem będziesz walczył z innym graczem, który zostanie przyzwany do Twojej gry w postaci Black Phantom’a.Old Monk – łatwy sposób na pokonanie:

Sposób na szybkie pokonanie tego przeciwnika jest dość banalny wymaga jednak aby nasza postać miała siłę i zręczność wystarczającą do używania dużych broni. Wyposaż swoją postać w jakąś bardzo dużą broń w rodzaju Dragon Bone Smasher czy Meat Cleaver. Po udanym trafieniu takim orężem Old Monk padnie na ziemie ogłuszony co da Ci cenne sekundy na zadanie kolejnego ciosu. Przy odrobinie szczęście będziesz w stanie pokonać tego bossa nie tracąc ani jednego punktu zdrowia.

Po pokonaniu Old Monk’a otrzymasz Yellow Demon’s Soul. Blacksmith Ed przy użyciu tej duszy i jednego następujących przedmiotów: Wooden Catalyst +0 / Silver Catalyst +0 wykona dla nas Insanity Catalyst. Opcjonalnie dusza ta pozwala na nauczenie się następujących czarów i cudów: Homing Soul Arrow (Sage Freke, the Visionary), Soul Thirst (Yuria the Witch), Banish (Saint Urbain). Zwykłe skonsumowanie Yellow Demon’s Soul da nam 26400 Soul Points (punktów dusz).

Demons Souls Old Monk

Demons Souls Old Monk