RSS
 

Old Hero

Demons Souls Old Hero

Walka z Old Hero ma miejsce na końcu drugiego etapu czwartego świata (Shrine of Storms 4-2). Boss ten jest mało odporny na obrażenia od ognia, obrażenia magiczne i truciznę. Co bardzo ważne Old Hero jest ślepy, jeśli więc założyć Thief’s Ring i będziesz poruszał się powoli masz bardzo dużą szansę, że Cię nie zauważy. Musisz jedynie uważać by znaleźć się w polu rażenia jego wykonywanych na oślep ataków.Old Hero – łatwy sposób na pokonanie:

Gdy wejdziesz do lokacji z bossem spójrz w przeciwny lewy róg pomieszczenia – to Twój cel. Mam nadzieję, że masz założony Thief’s Ring, dzięki temu będziesz mógł powoli przekraść się na około bossa do wskazanego rogu pomieszczenia. Jes tam kawałek zniszczonej klatki schodowej zablokowanej przez gruzy. To Twoja bezpieczna przystań i miejsce gdzie powinieneś uniknąć ataków Old Hero. Teraz poczekaj aż boss odmaszeruje na drugi koniec pomieszczenia, zejdź (nie zbiegaj) z klatki schodowej, wychyl się, strzel do niego raz lub dwa i spokojnie schowaj się na klatkę, aż boss straci Tobą zainteresowanie. Powtarzając tą technikę powinieneś pozbyć się przeciwnika bez problemu.

Pokonany Old Hero pozostawia Hero Demon’s Soul. Blacksmith Ed przy jej pomocy i jednej z broni: Claws +8, Broad Sword +8, Flamberge +8, Scimitar +8, Falchion +8, Uchigatana +8, War Scythe +8 wykona dla nas broń Large Sword of Searching. Broń ta jest taka sobie ale ma jedną istotną zaletę, podwaja szanse na to, że pokonany przeciwnik zostawi jakieś przedmioty. Właściwość ta działa nawet gdy broń mamy w drugim nieużywanym akurat slocie.

Old Hero – charakterystyka:

Health: 4410
Normal Defense: 156
Slash Defense: 156
Blunt Defense: 156
Pierce Defense: 156
Magic Defense: 144
Fire Defense: 123
Poison Resistance: Weak
Plague Resistance: Immune
Bleed Resistance: Immune

Demons Souls Old Hero

Demons Souls Old Hero