RSS
 

Dragon God

Demons Souls Dragon God

Dragon God to jak się łatwo domyślić ogromny smok, zamieszkuje on ostatni, trzeci etap drugiego świata (Stonefang Tunnel 2-3). Walka z Dragon God różni się od walk z innymi bossami. Przez większość walki nie atakujemy go bezpośrednio, a jedynie musimy uruchamiać rozsiane po planszy urządzenia, które zadadzą przeciwnikowi spore obrażenia. Po wejściu do lokacji z Dragon God przez małe okno przed Tobą zobaczyć oko i kawałek głowy ogromnego bossa. Gdy zbliżysz zauważy Cię i zniszczy spory fragment ściany, wystarczy, że przed atakiem skryjesz się, za którymś z filarów.Następnie musisz przesuwać się w prawo, galerią wzdłuż ściany pomieszczenia. Po drodze musisz niszczyć zagradzające Ci drogę gruzy, nada się każda duża, dwuręczna broń. Gruzy możesz niszczyć również magią chowając się za wcześniejszymi filarami. Musisz również uważać na ataki bossa, który będzie próbował rozgnieść Cię o ścianę. W końcu dostaniesz się na platformę z dużą świecącą balistą. Musisz uruchomić wyrzutnie naciskając przycisk na jej boku. Dragon God zostanie trafiony ogromną włócznią, wijąc się z bólu zniszczy gruzy, które dotąd zagradzały drogę koło balisty. Zejdź tymi schodami i kieruj się galerią do następnej platformy. Staraj się pozostać niezauważonym przez bossa żeby nie narazić się na jego ataki. Gdy dotrzesz do kolejnej platformy użyj następnej balisty. Poważnie ranny Dragon God padnie na skały poniżej ale cały czas będzie żył.

Pozostał Ci chyba najprostszy element tej walki. Zbiegnij na dół do głowy rannego bossa. Uzbrój się w silną broń lub czar, kilka ciosów w róg na podbródku Dragon Goda powinno wystarczyć aby definitywnie zakończyć jego egzystencję. Musisz uważać jedynie na jego oddech, który jest bardzo gorący i nadal może zadać Ci obrażenia.

Po zabiciu Dragon Goda otrzymasz Dragon Demon’s Soul, Sage Freke, The Visionary za tą duszę nauczy Cie zaklęcia Fireball. Yuria, The Witch czaru Firestorm, a Saint Urbain cudu God’s Wrath.

Demons Souls Dragon God – charakterystyka:

Health: 4340
Normal Defense: 206
Slash Defense: 206
Blunt Defense: 206
Pierce Defense: 206
Magic Defense: 206
Fire Defense: 273
Poison Resistance: Immune
Plague Resistance: Immune
Bleed Resistance: Immune

Demons Souls Dragon God