RSS
 

Armor Spider

Demons Souls Armor Spider

Armor Spider to ogromny pająk plujący ogniem, którego napotykamy w drugim świecie (Stonefang Tunnel), na końcu pierwszego etapu (2-1). Armor Spider jest bardzo odporny na ogień. Jest dość wrażliwy na obrażenia magiczne jeśli więc zdecydujesz się na walkę wręcz użyj na swojej broni Sticky White Stuff lub uzbrój się w magiczny oręż. Armor Spider będzie atakował na odległość jeśli zdecydujesz się pozostać w tunelu i przejdzie do walki wręcz jeśli zbliżysz się do niego.W walce z Armor Spider przydatny będzie ekwipunek chroniący przed ogniem, a więc: Ring of Flame Resistance, Purple Flame Shield, Large Brushwood Shield, Binded Cross Armour itd.

Armor Spider – łatwy sposób na pokonanie:

Nałatwiejszy sposób na pokonanie bossa Armor Spider to załatwienie sprawy przy pomocy łuku lub innej broni miotającej. Zaraz po wejściu do lokacji z pająkiem znajdziesz się w tunelu, w jego ścianach znajdziesz niewielkie wgłębienia, alkowy. Chowając się w większości z nich będziesz osłonięty przed ognistymi kulami ciskanymi przez pająka, sam jednak będziesz mógł szyć do niego z łuku. Będziesz narażony jedynie na spowalniające Twoje ruchy pociski z kleistej sieci, skoro jednak będziesz głównie stał i strzelał nie powinno robic Ci to różnicy.

Po zabiciu Armor Spider otrzymasz Hard Demon’s Soul. Z tą duszą Blacksmith Ed będzie mógł wykonać dla Ciebie całkiem dobry łuk zadający obrażenia od ognia – Lava Bow. Potrzebujesz do tego Hard Demon’s Soul oraz jedną z broni: Short Bow +7, Long Bow +7, Compound Short Bow +7, Compound Long Bow +7. Sage Freke, the Visionary po otrzymaniu tej duszy nauczy Cię zaklęcia Fire Spray, a Yuria the Witch czaru Ignite.

Demons Souls Armor Spider – charakterystyka:

Health: 1732
Normal Defense: 135
Slash Defense: 149
Blunt Defense: 122
Pierce Defense: 108
Magic Defense: 80
Fire Defense: 179
Poison Resistance: Immune
Plague Resistance: Immune
Bleed Resistance: Immune

Demons Souls Adjudicator

Demons Souls Adjudicator