RSS
 

Adjudicator

Demons Souls Adjudicator

Adjudicator to boss, którego spotykamy w czwartm świecie, a dokładniej na końcu pierwszego poziomu czawartego świata – 4-1 Shrine of Storms. Adjudicator spotykamy w wysokim pomieszczeniu, na którego bokach biegną 3 piętra galerii połączonych klatkami schodowymi. Jeśli przebywasz na piętrze Adjudicator będzie atakował uderzeniami długiego języka, uważaj gdyż uderzenia te niszczą części kamiennych galerii. Jeśli zejdziesz na poziom ziemi Adjudicator będzie od czasu do czasu atakował uderzeniami tasaka trzymanego w lewej ręce. Od czasu do czasu będzie również wykonywał kolisty, poziomy atak ogromnym tasakiem trzymanym w prawej dłoni. Taki atak będzie zawsze poprzedzony śpiewem ptaka, który wymościł sobie gniazdo na głowie tego bossa.Z tym bossem możesz walczyć klasycznie tzn. razić go atakami na odległość z pięter (uważaj na ataki językiem) lub dojść na poziom ziemi i atakować bronią do walki wręcz.

Adjudicator – łatwy sposób na pokonanie:

Poniżej znajdziesz bardzo łatwy sposób jak pokonać bossa Adjudicator. Jeśli wykonasz wszystko poprawnie wrogowi nawet nie uda się Ciebie drasnąć. Po wejściu do pomieszczenia z bossem przyklej się plecami do bramy z mgły przez, którą właśnie wszedłeś. W tym miejscu nie mogą dosięgnąć Cię ataki jezykiem. Uzbroj się w najsilniejszą broń miotającą jaką masz (łuk, kusze, zaklęcia). Teraz możesz podejść kilka kroków naprzód do krawędzi, strzelić 2-3 razy w głowę bosa i ponownie uciec na chwilę pod drzwi z mgły. Operację powtarzasz do skutku. Przy odbrobinie szczęścia i zręczności pokonasz bossa bez utraty zdrowia.

Po zabiciu Adjudicator’a otrzymamy Swollen Demon’s Soul. Blacksmith Ed przy pomocy tej duszy i jednej z następujących broni: Club +0, Great Club +0, War Pick +6, Mace +6, Pickaxe +6, Morning Star +6, Iron Knuckles +6, Mirdan Hammer +6 może wykonać dla nas potężną unikalną broń Meat Cleaver. Z kolei Saint Urbain po otrzymaniu tej duszy może nas nauczyć nowego cudu: Regeneration, który przez 100 sekund będzie odnawiał punkty życia.

Demons Souls Adjudicator – charakterystyka:

Health: 1306
Normal Defense: 93
Slash Defense: 93
Blunt Defense: 93
Pierce Defense: 93
Magic Defense: 118
Fire Defense: 103
Poison Resistance: Immune
Plague Resistance: Immune
Bleed Resistance: Immune

Demons Souls Adjudicator

Demons Souls Adjudicator